PORADNICTWO PSYCHOLOGICZNE

PORADNICTWO PSYCHOLOGICZNE KRAKÓW

 

Czym jest poradnictwo psychologiczne? 

„Poradnictwo psychologiczne jest profesjonalną pomocą osobom zdrowym, przeżywającym tak zwane kryzysy rozwojowe lub trudności przystosowawcze (…) Celem poradnictwa jest zatem pomoc osobom doświadczającym dystresu w odzyskaniu równowagi emocjonalnej. Poradnictwo to wspomaganie osób  w doświadczanych przez nich kryzysach przez dostarczanie im wiedzy, uczenie umiejętności, udzielenie wsparcia. Poradnictwo nie jest psychoterapią.  Psychoterapia to metoda  leczenia osób doświadczających zaburzeń zdrowia psychicznego , wynikających z określonych  właściwości osobowościowych. Poradnictwo to metoda pomocy osobom, które w określonym okresie swojego życia mają poczucie, iż stanęły przed takimi problemami , jakich nie są w stanie rozwiązać”  (Czabała C.)

Porada psychologiczna nastawiona jest na rozwiązanie zgłaszanego przez klienta problemu.

Porada psychologiczna obejmuje :

 1. rozmowę wstępną
 2. wywiad i obserwację
 3. określenie problemu
 4. rozmowa, udzielenie informacji zwrotnej klientowi
 5. udzielenie wsparcia

NOWOŚĆ ! Udzielamy porad psychologicznych również on-line, zapraszamy do zapoznania się z ofertą

 

poradnictwo psychologiczne krakówZapraszamy na spotkanie z psychologiem on line. 

Jeśli nie masz możliwości przyjść osobiście, nie lubisz czekać w kolejkach bądź problem jest dla Ciebie na tyle krępujący, że łatwiej będzie Ci się otworzyć w zaciszu swojego domu zapraszamy do skorzystania z pomocy psychologicznej korzystającej z nowoczesnych technologii.

Oferujemy dwie formy pomocy on-line

 • CZAT – rozmowa z psychologiem za pośrednictwem komunikatora gg
 • PORADA PSYCHOLOGICZNA MAIL – analiza sytuacji w której się znajdujesz, z możliwymi kierunkami jej rozwiązań udzielona w formie wiadomości mail

Jak to działa?

 1. Wybierz formę pomocy pisząc do nas za pośrednictwem formularza lub czatu
 2. Dokonaj wpłaty na podany nr konta bankowego : czat GG 50,00/50min porada e-mail 50,00/1 e-mail lub pakiet 3 odpowiedzi 100,00zł
 3. Szczegółowo opisz sytuację, która skłoniła Cię do poszukania porady psychologicznej. Napisz o dotychczasowych działaniach, emocjach, oczekiwaniach.
 4. W zależności od wybranej formy pomocy – spotykamy się na czacie GG lub otrzymujesz mail z obszerną analizą swojej sytuacji wraz z możliwymi kierunkami rozwiązań w ciągu 2 dni roboczych.

Co zyskujesz?

 • Anonimowość i dyskrecję – nie musisz podawać nam swoich danych osobowych
 • Dostępność
 • Swobodę wypowiedzi
 • Przemyślaną wypowiedź
 • Oszczędność czasu i pieniędzy – nie czekasz w kolejkach nie tracisz pieniędzy na dojazd

Bezpieczeństwo

Pomoc za pośrednictwem internetu zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem zobaczenia zapisu przez inne osoby. Aby zminimalizować to ryzyko pamiętaj o zabezpieczeniu swoich wiadomości przed osobami trzecimi, nie korzystaj z pomocy psychologicznej za pośrednictwem skrzynki służbowej lub w godzinach pracy. Zabezpiecz pliki hasłem. Nie musisz podawać nam swoich danych osobowych. Zobowiązujemy się do przestrzegania zasad poufności i nie rozpowszechniania uzyskanych informacji.

 

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu

  Treść wiadomości

   

  Poradnictwo psychologiczne Kraków